Montaż podzespołów

Wszystko w jednym miejscu

W oparciu o naszą bogatą standardową ofertę produktów opracowujemy rozwiązania ekskluzywne, które zostają precyzyjnie dostosowane do Twojego specjalnego zastosowania. Dzięki znormalizowanym systemowym elementom konstrukcyjnym możesz skompletować swój kompletny system całkowicie indywidualnie. 

Typowe zadania montażowe w tym zakresie:

  • konfekcjonowanie zgodnie z życzeniem klienta, np. okablowania, zacisków, uszczelek, listew stykowych itp.
  • kombinacje łączników, np. wyłączników instalacyjnych, gniazd wtykowych ze stykiem ochronnym typu Schuko, płytek drukowanych, rozłączników obciążenia, zabezpieczeń przepięciowych

Montujemy Twoje podzespoły i podstawy montażowe, a także zajmiemy się dla Ciebie składaniem. Na życzenie wykonujemy okablowania i wyposażamy wszystko, tworząc jeden kompletny system, abyś musiał zadbać jedynie jego o późniejszą instalację. Nasz wyszkolony w zakresie elektrotechniki personel dba przy tym niezmiennie wysoką jakość.

Produkcja małoseryjna

Abyśmy mogli jak najlepiej wspierać naszych klientów, stworzyliśmy możliwość wyjątkowo szybkiej, przystępnej cenowo realizacji także małych zleceń specjalnych przy zachowaniu wysokiej jakości ogólnie przyjętej w firmie Spelsberg. Pod tym kątem zreorganizowaliśmy nasze procesy i możemy korzystać nie tylko z najnowocześniejszych procesów produkcyjnych oraz centrów obróbkowych. Także równie kompetentny, jak zaangażowany zespół jest przygotowany do tego, by szybko realizować życzenia indywidualne. Wszyscy eksperci, nie zważając na granice między działami, pracują ramię w ramię, komunikują się bezpośrednio i w razie potrzeby mogą nawet przez jakiś czas skorzystać z firmowego centrum badań. W ten sposób oszczędzamy nie tylko czas – również nerwy! 

inspekcja końcowa

Zanim dana część opuści nasz zakład, zostaje ona poddana oględzinom, w przypadku kompletnych instalacji lub na życzenie ma miejsce także badanie sprawności elektrycznej. Elektryczne inspekcje końcowe mogą odbywać się w formie oględzin oraz pomiarów lub badań ciągłości, izolacji i przewodu ochronnego. 

W ten sposób zapewniamy, że standardowa, wysoka jakość firmy Spelsberg, jest gwarantowana także w przypadku obudów wstępnie zmontowanych, częściowo okablowanych oraz gotowych do podłączenia.