Innowacja spotyka się z tradycją – rok Spelsberg

Kto ufa firmie Spelsberg, ten ufa najlepszym. Ponieważ to tutaj spotyka się skoncentrowaną kompetencję w zakresie obudów z ponad stuletnim doświadczeniem.

Firma Spelsberg to przodujące na rynku przedsiębiorstwo z branży przemysłu elektrycznego z latami doświadczenia w dziedzinach technologii instalacji elektrycznych i obudów.

Siła innowacji tego rodzinnego przedsiębiorstwa znajduje wyraz w wielu patentach i zapewnia rozwiązania, które są szybkie i łatwe w instalacji i zachwycają dzięki swojej trwałości i wygodzie konserwacji. Projektanci mają przy tym na uwadze nie tylko aktualny stan norm, lecz także nowe rynki i trendy w dziedzinie energetyki i technologii budowlanej.

Rezultatem są produkty i systemy, które zawsze wyprzedzają stan techniki i przekonują swoimi sprytnymi szczegółami oraz uczciwą ceną. Wyznaczamy wciąż nowe standardy przede wszystkim w temacie bezpieczeństwa. To właśnie dzięki nowym produktom, takim jak zabezpieczone przed pożarem puszki rozgałęźne WKE z systemem podtrzymywania funkcji elektrycznych czy też bezhalogenowe puszki rozgałęźne z Serii Czerwonej, firma Spelsberg wytyczyła nowe szlaki jako prekursor innowacji i rozwinęła technikę instalacyjną nieco dalej.

Według sondażu przeprowadzanego wśród zakładów rzemieślniczych 90% wszystkich wykonawców zna produkty Spelsberg, korzysta z nich i jest z nich zadowolona. Przedsiębiorstwo jest aktywne na całym świecie za pośrednictwem własnych spółek zależnych i partnerów handlowych, wytwarza konsekwentnie w Niemczech i zatrudnia w swoich siedzibach i w spółkach zależnych łącznie około 450 pracowników.

Obecnie asortyment niemieckiego przedsiębiorstwa z tradycją obejmuje przeszło 5000 artykułów dostępnych we wszystkich krajach objętych dystrybucją, między innymi puszki rozgałęźne, skrzynki rozdzielcze, obudowy z zaciskami szeregowymi, licznikowe oraz przemysłowe.

Ponadto firma Spelsberg jest ceniona jako kompetentny doradca w kwestii wymagających zagadnień związanych z obudową. Firma Spelsberg gromadzi cały niezbędny ku temu know-how w jednym miejscu i samodzielnie zajmuje się wszystkimi etapami – od budowy prototypów poprzez dopasowanie indywidualne aż po opracowanie elektrotechniczne i wyposażenie kompletnych systemów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Marka Spelsberg
Obejrzyj wideo

Kto stawia na sprawdzoną niezawodność i markową jakość, za sprawą firmy Spelsberg znajdzie się w dobrych rękach.Czytaj więcej