Sprawdzona jakość dla profesjonalistów.

Na całym świecie.

Bezpiecznie, coraz bezpieczniej, Spelsberg: Z myślą o certyfikacji firma Spelsberg prowadzi własne laboratorium badawcze w siedzibie w Schalksmühle. Laboratorium wraz ze swoim sprzętem jest certyfikowane nie tylko przez VDE, lecz także przez UL, i umożliwia wykonywanie wszystkich niezbędnych badań na potrzeby międzynarodowego stosowania produktów seryjnych i rozwiązań specjalnych we własnej firmie.

Laboratorium badawcze jest wyposażone zgodne z najnowszym stanem techniki i stale jest udoskonalane. Organizacje UL oraz VDE co roku przeprowadzają kontrole w ramach programu Client Test Data Program, aby zapewnić stale wysoki poziom pracy. W przypadku uznawanego na całym świecie badania UL właściwości produktu muszą spełniać surowe wymagania amerykańskiej organizacji badawczej Underwriters Laboratories. Dzięki swojemu znakowi jakości firma Spelsberg spełnia rosnące zapotrzebowanie na obudowy z certyfikatem UL klientów z USA, Kanady i Europy.

Zespół badawczy testuje produkty w ramach badań stopnia ochrony IP oraz IK na przykład pod kątem odporności na wnikanie pyłu i wody oraz ochrony przed zewnętrznymi obciążeniami mechanicznymi. Na prośbę istnieje możliwość przeprowadzenia również innych badań.

Ta możliwość jest szczególnie ważna przy rozwiązaniach indywidualnych, które są opracowywane wraz z klientami, ponieważ w takich przypadkach ważne jest, by dopomóc zleceniodawcom w jak najszybszym doprowadzeniu ich produktów do rynkowej dojrzałości. 

Die Marke Spelsberg
Video ansehen

Wer auf geprüfte Sicherheit und Markenqualität setzt, ist bei Spelsberg gut aufgehoben.Mehr dazu