Przykładowy łańcuch kompetencji

prowadzący do satysfakcji klienta z produktu szytego na miarę

Wiele procesów w obrębie przedsiębiorstwa następuje kolejno po sobie, tak jak poszczególne elementy łańcucha. Tylko silne połączenie poszczególnych części daje łańcuchowi stabilność jako całości. Każde ogniwo łańcucha przyczynia się przy tym do sukcesu.

Dlatego w firmie Spelsberg przywiązujemy dużą wagę do każdej, nawet małej części naszego łańcucha procesów i przy pomocy nowoczesnych metod, najnowszych instalacji przemysłowych i wysoko wykwalifikowanych pracowników, dbamy o to, by efekt końcowy był zadowalający. Aby niczego nie pozostawiać przypadkowi, cały know-how, którego potrzebujemy do opracowywania i wytwarzania naszej obudowy premium, gromadzimy we własnej firmie. Niezależnie od tego, czy chodzi o budowę narzędzi, wytwarzanie prototypów czy nadruki: Tylko ten, kto wszystko robi samodzielnie, ma kontrolę także nad wszystkimi parametrami.

Właśnie dlatego, że nasza w pełni zautomatyzowana produkcja codziennie dostarcza tysiące części formowanych wtryskowo, pozwalamy sobie na manufakturę, w której możemy szybko reagować na życzenia klienta. Chociaż w naszym asortymencie mamy ponad 5000 produktów, w ostatnich latach mocno rozbudowaliśmy obszary usług i dostosowywania, by móc jeszcze lepiej i szybciej zajmować się życzeniami indywidualnymi.

Wierzymy, że: Wytwarzanie dużej liczby standardowych produktów to żadna sztuka. Więc korzystamy z naszego łańcucha kompetencji nie tylko na potrzeby opracowywania nowych i coraz lepszych produktów, lecz także w celu rozwiązywania rozmaitych problemów naszych klientów.

Dzięki temu w branży wyrobiliśmy sobie opinię doświadczonego doradcy, który z zamiłowaniem wykonuje zadania dotyczące obudów, korzystając ze swojego dużego doświadczenia. Tak jak elementy jednego łańcucha, nasze działy zazębiają się ze sobą i w ścisłym porozumieniu z klientem opracowują równie szybkie, jak kreatywne rozwiązania.

Od doradztwa poprzez opracowywanie i produkcję po badanie i certyfikację – w jednym miejscu oferujemy wszystko, czego potrzebują nasi klienci.

Część z naszych licznych referencji