Usługi pakowania

Opakowania indywidualne w zależności od przypadku zastosowania

Gotowe rozwiązania nie zawsze są najlepsze. 

Czasem z myślą o późniejszym wykorzystaniu potrzebne są dość szczególne kombinacje artykułów. Czasem wymagane są nietypowe wielkości partii, których nasz program dostaw jako takich nie uwzględnia. Wielu klientów życzy sobie kartonów ze specjalnymi nadrukami, szczególnych wymiarów lub etykiet, które będą mogły być dalej sprawnie przetwarzane przez ich własną logistykę. 

Obojętnie, jak wyszukane nie byłyby Twoje życzenia: Chcemy w jak największym stopniu ułatwić Ci pracę i zrobić wszystko, byś mógł używać naszych obudów przy jak najmniejszych nakładach. 

Dlatego oferujemy usługi pakowania szyte na miarę, które aż po opakowania paneli starannie zapewnią Ci specjalne pudełka kartonowe, opakowania jednostkowe lub oznaczenia, których potrzebujesz w codziennej pracy. 

Nasi specjaliści ds. logistyki chętnie spotkają się z Tobą już w fazie oferty projektu, by szczegółowo określić Twoje wymagania. 

Przy tym na pierwszy plan zawsze wysuwa się pytanie, w jaki sposób będziesz później wykorzystywał nasze produkty: 

Chcesz kontynuować montaż artykułu?

W takim razie na życzenie możemy dostarczyć go także w oddzielnym opakowaniu i luzem. Dzięki temu pomija się pracochłonny proces rozpakowywania i od razu można rozpocząć dalszą obróbkę.

Chcesz sprzedawać część gotową do podłączenia pod swoją marką?

Zajmiemy się stworzeniem etykiet zgodnie z Twoimi życzeniami i zapakujemy w Twoje własne kartony. W ten sposób oszczędzasz na kosztach procesowych i w pełni koncentrujesz się na swoim głównym obszarze działalności. 

Logistyka zgodnie z Twoimi życzeniami!

Znamy Twój biznes i wiemy, jak ważne może być dla Ciebie, otrzymanie naszych produktów dokładne według podanych przez Ciebie informacji. Porozmawiaj z nami, abyśmy mogli jeszcze bardziej ułatwiać Ci pracę. Typowe życzenia klientów w tym zakresie to:

  • pokrywa i spód dostarczone osobno
  • pudełka kartonowe tylko dołączone
  • różne adresy dostaw półfabrykatów
  • pakowanie w kartony lub pojemniki innych producentów