Sztuka inżynierska z Niemiec

Kto odpowiada za procesy produkcyjne, ten zna koszty, jakie mogą powstać w wyniku awarii, konserwacji i okresy przestoju. Trwałe, wytrzymałe i niewymagające częstej konserwacji rozwiązania zapobiegają takim sytuacjom i przekładają się bezpośrednio na czysty zysk.

Od ponad 100 lat firma Spelsberg jest obecna w wielu branżach zajmujących się puszkami, rozdzielnicami i obudowami, łącząc ze sobą doskonałą markową jakość i znakomity stosunek cen do jakości usług.

Tematy takie jak Przemysł 4.0, inteligentny system pomiarowy (Smart Metering) czy elektromobilność zapewniają, że elektronika najwyższej jakości dotrze również do najdalszych zakamarków wszelkiego rodzaju budynków. Okablowywanie takiej elektroniki w bezpieczny i prosty sposób oraz zabezpieczanie delikatnych elementów konstrukcyjnych należy do naszych podstawowych kompetencji. W ten sposób stale rozszerzamy naszą paletę produktów, aby być w stanie sprostać również nowym trendom w dziedzinach technologii budowlanej i instalacji elektrycznej. 

Czasem pojawiają się problemy, ponieważ produkty gotowe już nie wystarczają. Wtedy potrzebna jest dokładnie określona obudowa i szuka się kogoś, kto ma rozeznanie w tej dziedzinie, kto zna normy międzynarodowe równie dobrze jak metodę pracy instalatora, który będzie musiał później wykonać podłączenie.

Zawsze wówczas, gdy problem jest szczególnie złożony, duże przedsiębiorstwa stawiają na firmę Spelsberg – specjalistów w dziedzinie obudów posiadających doświadczenie, wykazujących się kompetencją w zakresie elektrotechniki i technologii obudów oraz dysponujących siecią poddostawców, dzięki którym wszystko jest możliwe. Budowa prototypów we własnym zakresie, laboratoria badawcze certyfikowane zgodnie z normami UL i VDE oraz nowoczesny park maszynowy z wydajnymi centrami obróbkowymi