Co wyróżnia firmę Spelsberg

Kto stawia na sprawdzoną niezawodność i markową jakość, za sprawą firmy Spelsberg znajdzie się w dobrych rękach. Od ponad stulecia firma Spelsberg jest obecna w branży zajmującej się puszkami, rozdzielnicami i obudowami, łącząc ze sobą doskonałą markową jakość i znakomity stosunek cen do jakości. 

Oferta produktów katalogowych obejmująca ponad 5000 produktów seryjnych jest w stanie zaspokoić niemal wszystkie potrzeby. A nawet jeśli nie: w firmie Spelsberg możliwe jest wszystko – od drobnego dopasowania po kompleksowe opracowanie nowej, gotowej do podłączenia, wstępnie zmontowanej obudowy. Dzięki temu, że cały know-how dotyczący opracowywania nowych produktów zgromadzony jest w siedzibie w Schalksmühle, zespół firmy Spelsberg może szybko reagować na zapytania indywidualne . Najnowszy park maszynowy zapewnia możliwość produkcji indywidualnej również niewielkiej liczby sztuk. W ten sposób klienci firmy Spelsberg są zawsze w bezpiecznej sytuacji – również, gdy kiedyś miałoby się okazać, że oferta produktów katalogowych nie wystarcza. 

To wszystko sprawiło, że przez lata wytworzyły się pełne zaufania kontakty handlowe z dostawcami i klientami. Wiele osób docenia przy tym przede wszystkim fakt, że mimo wszystkich sukcesów na całym świecie firma Spelsberg dalej twardo stąpa po ziemi. Mówiąc wprost – na słowie pracowników firmy Spelsberger można polegać. Wspólnie odnośmy sukces – to dewiza, która przyświeca działaniom firmy Spelsberg. I mamy tu na myśli nie tylko cenę, jakość i funkcję, lecz także tych, którzy rozprowadzają nasze rozwiązania jako handlowcy, zajmują się ich montażem lub okablowaniem. Sprawianie, by ich praca stawała się coraz łatwiejsza – to nasza misja.