Projektowanie + konstrukcja

Czas wprowadzania na rynek nowych produktów stanowi obecnie kluczowy czynnik warunkujący sukces. 

Kto ze względu na wydajność przekazuje swoje zlecenia z zakresu projektowania na zewnątrz, ten potrzebuje partnera, na którym można polegać. W najlepszym przypadku znajdziesz kogoś, kto wszystkie kompetencje gromadzi w jednym miejscu: projektowanie, budowa narzędzi, produkcja, laboratoria badawcze i logistyka. 

Firma Spelsberg stawia na filozofię, która polega na skupianiu wszystkich etapów łańcucha procesów we własnej firmie. Pomaga to w opracowywaniu własnych produktów seryjnych – ale również przy rozwiązaniach indywidualnych wychodzi to klientom na dobre. Firma Spelsberg zajmuje się przy tym wszystkimi etapami – od budowy prototypów poprzez dopasowanie indywidualne aż po opracowanie elektrotechniczne i wyposażenie kompletnych systemów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. 

Na wszystkich etapach procesu eksperci w dziedzinie obudów mają przed sobą przepisy VDE i UL, aby podczas badania gotowego produktu nie było już więcej niespodzianek. Dzięki temu, że badania towarzyszące projektowaniu mogą odbywać się we własnej firmie, już w fazie projektu istnieje możliwość ciągłego wykonywania testów i dopasowań do momentu, aż wszystkie właściwości będą zgodne z normami. Szybciej i pewniej już się nie da!