Praca w firmie Spelsberg

Zażyłe, pełne zaufania relacje, płaska struktura organizacyjna i otwarta komunikacja stanowią ważne filary naszego sukcesu. W ten sposób tworzymy klimat sprzyjający innowacjom, utrzymujemy know-how w przedsiębiorstwie i oferujemy naszym klientom szeroki wybór usług związanych z naszymi produktami.

O zadowoleniu osób pracujących w firmie Spelsberg świadczy niewielka rotacja pracowników i wysoki stopień identyfikacji z przedsiębiorstwem. Nie tylko rodzina Spelsberg zajmuje się obudowami w czwartym pokoleniu – firma Spelsberg zatrudniała wcześniej także przodków wielu pracowników. 

Kto chciałby zrobić karierę w firmie Spelsberg, ten bezwzględnie musi odnajdywać się w pracy zespołowej i czuć się odpowiedzialnym za losy przedsiębiorstwa – niezależnie od zajmowanego stanowiska. Każdy pracownik jest ważny i każde zadanie zasługuje na to, by zostało wykonane ze starannością i zaangażowaniem. Ułatwiać naszym klientom pracę – w tym upatrujemy sobie nasz najważniejszy cel, a żeby go osiągnąć, każdy pracownik firmy Spelsberg wnosi coś od siebie.

Wspieranie dokształcania

Ludzie firmy Spelsberg w dużej mierze kształtują historię sukcesu przedsiębiorstwa.  Duże zaangażowanie pracowników i ich wierność firmie przez wiele lat to nagroda za tę prace zespołową na wszystkich płaszczyznach. Ponieważ bez pomysłów i oddania naszych pracowników nie byłoby nas w tym miejscu, w którym dziś jesteśmy.

Dobre wyniki osiąga się tylko wówczas, gdy wszyscy znają się na tym, co robią. W związku z tym przywiązujemy największą wagę do wykształcenia i dokształcania naszego zespołu i każdemu z osobna dajemy możliwość rozwoju w nasze firmie. Nowe technologie, nowe regulacje prawne czy też aktualne trendy w dziedzinie techniki instalacyjnej wymagają nieustannego dopasowywania palety produktów, procesów produkcyjnych, a także komunikacji z naszymi klientami. To udaje się wyłącznie, gdy pracownicy stale aktualizują swoją wiedzę w danej dziedzinie. Kto jest ciekawy i gotowy na uczenie się przez całe życie, dołączając do firmy Spelsberg, trafił pod właściwy adres!

W naszych zespołach panuje dobra, koleżeńska atmosfera pracy. Takie środowisku stwarza wiele możliwości realizacji nowych pomysłów; tutaj można rzeczywiście czegoś dokonać. 

Jednak w firmie Spelsberg nie żyjemy samą pracą – nasza siedziba położna w czarującym pod względem krajobrazu brandenburskim regionie Sauerland, znanym ze swojej bogatej oferty spędzania wolnego czasu, również ma wiele do zaoferowania. Wędrówki szlakiem Rothaarsteig, jazda na nartach w Winterberg czy też wydarzenia kulturalne, sport lub zakupy w Zagłębiu Ruhry – tuż obok mamy najbliższa okolica oferuje rozmaite możliwości. Poza tym z pobliskiego węzła drogowego BAB Lüdenscheid-Nord jedzie się tylko pół godziny do metropolii Zagłębia Ruhry, Dortmundu.

Aktualne oferty pracy

Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy w firmie Spelsberg.Czytaj więcej

Wybij się z firmą Spelsberg

Od pracownika biurowo-administracyjnego przedsiębiorstwa po inżyniera – każdemu oferujemy odpowiednią ofertę kształcenia.Czytaj więcej