Budowa rozdzielnic

szeroki wybór usług i kompetentne doradztwo w pakiecie

Rozdzielnice i sterownice firmy Spelsberg stosuje się na całym świecie. Nasze rozwiązania są odpowiednie dla każdej branży i znajdują zastosowane na przykład w przemyśle motoryzacyjnym, drzewnym, naftowym oraz w gazownictwie. Rozdzielnice niskiego napięcia do 1250 A są produkowane w ścisłym porozumieniu z klientem przez wykwalifikowany personel w siedzibie Schalksmühle. 

Klient ma możliwość projektowania i przygotowywanie materiałów we własnym zakresie, mogą się tym jednak także zająć nasze firmowe działy. W ten sposób wydatki związane z planowaniem i zaopatrzeniem po stronie klienta zostają zminimalizowane. Otrzymujesz rozwiązania gotowe do podłączenia i korzystasz z naszej sprawdzonej sieci dostawców. Także w przypadku komponentów dokupywanych stosujemy wyłącznie produkty jakości premium, które są w stanie sprostać naszym wysokim wymaganiom. 

Nasi klienci szczególnie cenią sobie przy tym dużą elastyczność i niezawodne dotrzymywanie terminów. 

Twój doradca w sprawie rozdzielnic z materiału izolacyjnego

W przypadku rozdzielnic z materiału izolacyjnego należy uwzględnić wiele szczegółów. Wykwalifikowani elektrycy firmy Spelsberg pomogą Ci znaleźć optymalne rozwiązanie w tej kwestii. Oferujemy duży wybór rodzajów produktów – od modułowego systemu rozdzielnic GTi-ISO poprzez pojedyncze obudowy z bezpiecznikami i rozłącznikami obciążenia (AKi) aż po skrzynki rozdzielcze do urządzeń szeregowych. Umożliwia to dużą elastyczność podczas wytwarzania rozdzielnic i innych urządzeń rozdzielczych centralnego i zdecentralizowanego zasilania. 

Jednak nasza oferta bynajmniej nie kończy się na sprzęcie: Skorzystaj również z naszych różnorodnych związanych z urządzeniami rozdzielczymi i rozdzielnicami. Nasze narzędzie do projektowania, na przykład „TreeCad Spelsberg Assistent”, pomaga w sporządzaniu schematów obwodowych, schematów zacisków oraz rysunków konstrukcyjnych. Nasi elektrycy techniczni chętnie udzielą Ci porady również osobiście na miejscu lub telefonicznie. Możesz też przesyłać opis swojego zamówienia naszemu Działowi Technicznemu. Wtedy opracuje on dla Ciebie odpowiednie dane. W ten sposób masz gwarancję, że w jak najkrótszym czasie otrzymasz dokładnie takie produkty, jakich potrzebujesz: jako obudowy puste, wstępnie zmontowane, częściowo okablowane lub gotowe do podłączenia.

Korzystaj z naszego know-how

Korzystaj z naszego know-how i naszych usług – od pierwszego zapytania po dostawę:

  • projektowanie
  • opracowywanie pierwszych szkiców, sporządzanie schematów elektrycznych, dobór odpowiednich kombinacji obudów w ścisłej współpracy z klientem
  • odbiór rysunków wykonawczych przez klienta
  • montaż rozdzielnicy przez specjalistów zgodnie z aktualnymi normami