Stabile Elektrizität bei herausfordernden Witterungsbedingungen, Abox schützt Elektronik vor Hitze, Feuchtigkeit, Staub, sicherer Flugverkehr durch die Spelsberg Abox Abzweigdose

Przy każdej pogodzie

Na piątym co do wielkości lotnisku w Europie, Schiphol w Amsterdamie, instalacja elektryczna musi działać przy każdej pogodzie. Wynika to z tego, że ruch lotniczy również przy złych warunkach pogodowych powinien być podtrzymywany jak najdłużej. Puszki łączeniowe firmy Spelsberg niezawodnie chronią instalację elektryczną na zewnątrz budynków.

To, czy samoloty mogą bezpiecznie startować lub lądować, w dużej mierze zależy od wpływu czynników zewnętrznych. Także instalacja elektryczna pod gołym niebem nie powinna ulegać uszkodzeniu przez wiatr i burzę. Z tego powodu na lotnisku Schiphol zainstalowano puszki Abox-i firmy Spelsberg – wszędzie tam, gdzie trzeba stawić czoło wilgoci. Puszka o stopniu ochrony do IP 65 jest nie tylko odporna na promieniowanie UV i działanie czynników atmosferycznych, lecz także wyróżnia się tym, że jest trudnopalna oraz odporna na uderzenia i złamania. Można na niej polegać.