Ta strona używa cookies w celu ułatwienia korzystania z niej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na pobieranie cookies. OK

Miejsce na rozwój

Praca w firmie Spelsberg

Historię sukcesu firmy Spelsberg piszą ludzie, pracujący na sukces zespołu. Silne zaangażowanie i długotrwała współpraca z firmą są nagrodą za tę pracę zespołową na wszystkich poziomach. Bez pomysłów i oddania pracowników firmy Spelsberg nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy dzisiaj.

Dlatego też wspieramy dokształcanie naszych pracowników. Chcemy im zapewnić miejsce na rozwój w firmie. Codziennie na rynek wchodzą nowe technologie. Dlatego ważne jest, aby nasi pracownicy byli na bieżąco z odpowiednią wiedzą fachową. W naszych zespołach panuje dobra atmosfera pracy zespołowej. W takim środowisku zawsze jest miejsce na nowe pomysły. 

Poza pracą, nasze położenie w malowniczym regionie Sauerland zapewnia mnóstwo atrakcyjnych możliwości spędzania czasu wolnego. Zakupy w Lüdenscheid, wędrówka szlakiem Rothaarsteig, jazda na nartach w Winterberg — trudno się tu nudzić. Z pobliskiego wjazdu na autostradę Lüdenscheid-Nord jest tylko pół godziny jazdy do Dortmundu, metropolii Zagłębia Ruhry.

Start z firmą Spelsberg

Z Handlowiec ds. zaopatrzenia i zbytu do Studia magisterskie – Oferujemy odpowiednie szkolenie dla wszystkich.

Czytaj więcej