Ta strona używa cookies w celu ułatwienia korzystania z niej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na pobieranie cookies. OK

Najwyższa jakość dla przemysłu

Co wyróżnia firmę Spelsberg

Kto ceni wypróbowane bezpieczeństwo i markową jakość, temu przypadnie do gustu firma Spelsberg. Przywiązujemy ogromne znaczenie do jakości naszych produktów. W ponad 100 milionach kształtek wtryskowych, które produkujemy rocznie, stosujemy najwyższej jakości surowce wyłącznie europejskiego pochodzenia. 

Z materiałów podstawowych uzyskujemy łącznie 400 typów mieszanek surowych — 95 procent z nich według naszych własnych receptur. Produkty o szczególnie wysokiej wytrzymałości i trwałości wyróżniamy przy tym znakiem iQ, świadczącym o jakości przemysłowej. Do tej kategorii zaliczają się produkty instalowane w wilgotnych pomieszczeniach i chronionych obszarach w terenie otwartym oraz na łatwopalnych powierzchniach lub w miejscach zagrożonych pożarem. Puszki i obudowy stosowane w takich miejscach muszą mieć pewne cechy wspólne: trwałość i niezawodność. Nasze produkty o jakości przemysłowej są stosowane we wszelkich możliwych do wyobrażenia miejscach, od gospodarstw ogrodniczych po porty, od przemysłu chemicznego po parki rozrywki. Dbamy przy tym o ich szczególnie dużą wytrzymałość i trwałość.

Więcej informacji

Produkty firmy Spelsberg są produkowane w Niemczech.  
Produkujemy wyłącznie w Niemczech, w naszych zakładach produkcyjnych w Schalksmühle oraz Buttstädt.

Czytaj więcej