Bezpieczeństwo w centrum handlowym

W centrum handlowym Limbecker Platz w Essen do zabezpieczenia sieci elektrycznej na wypadek pożaru wybrano wytrzymałe obudowy z serii WKE firmy Spelsberg

– Zabezpieczona przed pożarem instalacja elektryczna w sytuacji kryzysowej zapewni, że systemy elektryczne o kluczowym znaczeniu, takie jak oświetlenie awaryjne, instalacja wentylacyjna, windy i urządzenia służące do ratowania życia ludzkiego oraz zwalczania pożaru, pozostaną dostępne i będą działać niezawodnie – mówi Thomas Decker, prezes przedsiębiorstwa Elektro Decker GmbH, wykonawcy projektu. – Dlatego czujemy się zobowiązani wobec naszych klientów i zawsze dostarczamy niezawodne usługi w zakresie instalacji elektrycznych. Przy tak dużym projekcie jak Limbecker Platz w Essen potrzebujemy produktów najwyższej jakości, dlatego również tym razem polegamy na rozwiązaniach firmy Spelsberg.

Zastosowane w Essen puszki przeciwpożarowe z serii obudów WKE firmy Spelsberg gwarantują niezawodność instalacji przeciwpożarowej. Sprawdzone produkty certyfikowane przez VDE oraz Urząd ds. Badań Materiałowych (MPA) zgodnie z normą DIN 4102 część 12 w połączeniu z odpowiednio dopuszczonymi kablami i systemami ich układania w razie pożaru zapewniają podtrzymywanie funkcji urządzeń elektrycznych przez okres do 90 minut. Puszki są wykonane z wyjątkowo wytrzymałego, bezhalogenowego duroplastu i zapobiegają wniknięciu do ich wnętrza ciał obcych.

Do pobrania

Nie znaleziono plików