Customizing Loesungen

Dokładnie na miarę

Zapotrzebowanie na rozwiązania indywidualne w zakresie obudów jest większe niż kiedykolwiek wcześniej. Po wielokroć zdarza się, że gotowe produkty nie odpowiadają specjalnym profilom wymagań klientów. Firma Spelsberg dysponuje wiedzą i możliwościami technicznymi do opracowywania i produkcji obudów szytych na miarę.

W firmie Spelsber cały proces dostosowywania – od pomysłu po certyfikowany model seryjny – odbywa się w jej zakładzie głównym w Schalksmühle, dzięki czemu można go przeprowadzić w jak najkrótszym czasie. Poszczególne etapy zazębiają się ze sobą, podobnie jak dzieje się w przypadku kół zębatych. Najpierw na podstawie konkretnych wymagań klienta tworzy się trójwymiarowy model CAD. W tym celu projektanci firmy Spelsberg wraz ze zleceniodawcą zasiadają przy jednym stole. Wynika to stąd, że wyłącznie wówczas, gdy wszystkie szczegóły zostaną dokładnie uzgodnione jeszcze przed pierwszą fazą projektowania, na końcu powstanie dopracowany produkt.

W ścisłej współpracy rożnych działów firma Spelsberg krok po kroku opracowuje nowe rozwiązania, które pozwolą klientom na znaczne oszczędności w wydatkach. Dzięki korzystaniu z narzędzi modułowych obudowy z tworzywa sztucznego można w krótkim czasie dopasować do potrzeb klienta.
Projektowanie wspomagane komputerowo (CAD) oraz najnowocześniejsze centra obróbkowe 3D umożliwiają wykonanie obudów z wierconymi lub frezowanymi otworami, grawerunek lub elementów wbudowanych do konkretnych wymagań klienta. Poprzez druk sitowy, druk tamponowy lub druk laserowy produkty zaopatrywane są w indywidualne logo lub napisy. Jako alternatywę dla nadruków wykonywanych bezpośrednio na obudowie firma Spelsberg proponuje wspólne zaprojektowanie folii ozdobnych, które można precyzyjnie nakleić na przykład na pokrywę.

Gotowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta są badane i certyfikowane we własnych laboratoriach. Centrum badań certyfikowany przez VDE i UL działający w zakładzie Schalksmühle dysponuje świetnie wyposażonymi laboratoriami przeznaczonymi do wykonywania testów niezwykle licznymi metodami. W przypadku uznawanego na całym świecie badania UL właściwości produktu muszą spełniać surowe wymagania amerykańskiej organizacji badawczej Underwriters Laboratories. Dzięki swojemu znakowi jakości firma Spelsberg spełnia rosnące zapotrzebowanie na obudowy z certyfikatem UL klientów z USA, Kanady i Europy.

Dostosowywanie: Twoje korzyści w pigułce

  • Indywidualne nowe opracowania
  • Produkty wykonywane na miarę
  • Badania we własnym laboratorium badawczym certyfikowanym przez VDE i UL
  • Szybka i niedroga realizacja dzięki narzędziom modułowym
  • Usługi drukowania: Folie ozdobne, klawiatury membranowe, druk laserowy, druk tamponowy i sitowy
  • Sterowane numerycznie Centrum frezarskie: otwory przelotowe, gwinty, grawerunki
  • Usługi obróbki: Punkty mocowania dostosowane do indywidualnych potrzeb wykonywane metodą zgrzewania ultradźwiękowego, powłoki EMC, kolory specjalne
  • Usługi montażu: wyposażanie, wykonywanie okablowania, testowanie
  • Akcesoria dostosowane do indywidualnych potrzeb: zatrzaski, zaciski do słupów, płytki drukowane

Usługi na telefon

Szukasz indywidualnego rozwiązania w zakresie obudowy?
Wspólnie z Tobą opracujemy produkt na miarę. Zadzwoń do nas pod numer
Tel.: 02355 892-155.

Możesz też do nas napisać :
Kontakt

Twarda skorupa, mocny środek

Obudowy Spelsberg wykorzystywane w rozrusznikach silnikowych firmy Siemens.
Studia przypadków z zakresu dostosowywania

W naszych laboratoriach certyfikowanych przez VDE i UL gruntownie badamy nowe opracowania produktów.
Spelsberg/badanie