Pracownicy firmy Spelsberg – oto my

Kim byśmy byli bez naszych pracowników?

laty pracownicy mają czynny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa. Wyłącznie jako silna społeczność na przestrzeni dziesięcioleci udało nam się umocnić naszą pozycję średniej wielkości przedsiębiorstwa rodzinnego.

Pasja i wiedza naszych pracowników to dla nas decydujący klucz do sukcesu. W ten sposób nie tylko powstają całkowicie wyjątkowe produkty – to właśnie dzięki zaangażowaniu i zamiłowaniu pracowników firmy Spelsberg możliwe stają się również rozwiązania indywidualne.

Dlatego obecnie jesteśmy cenieni nie tylko jako dostawca seryjny z szeroką ofertą produktów katalogowych oraz pasujących do siebie systemów.

Cieszymy się opinią kompetentnego doradca w kwestii wymagających zagadnień związanych z obudową. W ten sposób nasz zespół opracowuje, bada i produkuje indywidualne, gotowe do zamontowania rozwiązania dla dużych klientów – wykonuje jednak także drobne dopasowania zgodnie z życzeniem klienta.

Jako pracownicy firmy Spelsberg wychodzimy poza zakres działań poszczególnych działów. Razem pracujemy nad osiągnięciem celu, oferowanie najwyższej jakości produktów zgodnych z duchem czasu w uczciwej cenie – zawsze postrzegamy się przy tym jako zespół.

Szczególnie w Dziale Sprzedaży i Dziale Usługowym nasza filozofia dialogu i partnerstwa jest widoczna z zewnątrz. Nasz założyciel Ernst Spelsberg byłby z pewnością dumny z tego, że cztery pokolenia później, jego wartości są wciąż wprowadzane w życie, a pracownicy nadal z zapałem ożywiają pionierskiego ducha z czasów pierwszych lat działalności firmy.

Jakość „Wyprodukowano w Niemczech”

Przy opracowywaniu, produkcji, wprowadzaniu na rynek i sprzedaży naszych produktów pracujemy ramię w ramię. Nasi wykwalifikowani pracownicy opracowują, wytwarzają, badają i dbają o sprawną logistykę. W Dziale Sprzedaży i Dziale Usługowym nasza filozofia dialogu i partnerstwa jest widoczna także z zewnątrz. Jako pracownicy firmy Spelsberg wychodzimy poza zakres działań poszczególnych działów. Razem pracujemy nad osiągnięciem celu, oferowanie najwyższej jakości produktów zgodnych z duchem czasu w uczciwej cenie – zawsze postrzegamy się przy tym jako zespół.