Aktualne oferty pracy

Firma Spelsberg jest jednym z wiodących na świecie producentów z branży elektrycznej i działa przede wszystkim w dziedzinie technologii instalacji elektrycznych i obudów. To rodzinne przedsiębiorstwo opracowuje, wytwarza i rozprowadza produkty i systemy przeznaczone dla

usług elektroinstalacyjnych oraz przemysłu i jest uważane za kompetentnego partnera w rozwiązywaniu problemów w zakresie wszelkich zadań związanych z obudową. Firma Spelsberg od ponad 110 lat jest synonimem niezawodności, wysokiej jakości oraz sprawności technicznej i dysponuje własnymi laboratoriami badawczymi certyfikowanymi przez VDE i UL. Jej asortyment obejmuje przeszło 5000 artykułów dostępnych we wszystkich krajach objętych dystrybucją, między innymi puszki rozgałęźne, skrzynki rozdzielcze, obudowy z zaciskami szeregowymi, licznikowe oraz przemysłowe. Ponadto na zlecenie klienta opracowywane, badane i wytwarzane są rozwiązania indywidualne. 

Przedsiębiorstwo jest aktywne na całym świecie za pośrednictwem własnych spółek zależnych i partnerów handlowych i zatrudnia w swojej centrali w Schalksmühle (NRW), zakładzie produkcyjnym w Buttstädt (Turyngia) oraz w spółkach zależnych ok. 450 pracowników.

Wykwalifikowani pracownicy pracują w zgranych zespołach i z dużą motywacją, wykorzystując najnowocześniejsze technologie i metody, nad innowacyjnymi produktami i rozwiązaniami dla naszych klientów.

Praca w firmie Spelsberg

Więcej informacji o karierze w firmie Spelsberg

Czytaj więcej

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Jeśli czujesz, że to interesujące stanowisko do Ciebie przemawia, z niecierpliwością czekamy na Twoje kompletne dokumenty aplikacyjne wraz z oczekiwaniami dotyczącymi zarobków.

Prosimy kierować je na adres

Pan Stefan Lietzau
Kierownik Działu Personalnego
Im Gewerbepark 1
58579 Schalksmühle
Tel.: 0 23 55 / 8 92-104
E-mail: slinospam-spelsberg.de